Bal Dök Yala- En Temiz Tostçu Denizli’de

Merhaba arkadaşlar yeni bir yazımızda daha sizlerleyiz. Bugün yazımızda sizlere bu hafta iş yerimiz de yaptığımız bir kaç değişiklikten bahsederek başlamak istiyorum. Devir aldığımız iş yeri daha önce yıllardır çay ocağı olarak hizmet vermiş bir iş yeri… İş yerini devir aldıktan sonra hem işletmeye devam ettik hemde eksiklikleri tespit etmeye başladık. Masa sandalye, duvar kağıdı ve tabela ilk olarak gözümüze çarpan eksikliklerdi. Bunların siparişleri verildi ve geçtiğimiz günlerde bu eksiklikler tamamlandı. Açıkçası Denizli’de masa ve sandalye aldığımız iş yeri hariç gerek duvar kağıdı firması gerekse tabela firmasının yaptığı işçilikten hiç memnun kalmadık. Buda bize ders oldu. Tabela asıldıktan sonra iş yerimize ayrı bir hava geldi. Listeye sonradan eklenen ve yapılması gerekli olan eksiklerden olan süpürgeliklerin değişimi, internet bağlantısı ve havalandırma sorunu. Bunlarda çok kısa sürede halledildikten sonra artık sırada menülerin oluşturulması var. Bunun için fırınlar ile görüşmelere başladık. En güzel tost ekmeğini Denizli’de hangi fırın üretiyor ve tost ekmek çeşitlerini bulabileceğimiz fırınlar ile görüşmelerimiz devam ediyor. Ayrıca Tostun olmazsa olmazı sucuk ve kaşar. Bunlar içinde en kaliteli ve lezzetli sucuk ve kaşar için araştırmalarımız ve testlerimiz devam etmektedir. İş yerimizde müşterilerimize en kaliteli malzemeler ile hijyenik ortamlarda hazırladığımız tostları en hesaplı şekilde sunmaya söz verdik bir kere. Bunun için yorulmadan çalışmaya devam edeceğiniz.

Bizlerin çok önem verdiği bir diğer husus ve prensiplerimiz içinde her zaman saydığımız hijyen yani temizlik. Aslan yattığı yerden belli olur atasözüne istinaden iş yerimizi baştan dekor ettik. Sadece sizin gözünüzün önünü değil görmediğiniz yerleri de tertemiz tutuyoruz. Bal dök yala tabirini iş yerimiz için kullanılmaya hazır hale getiriyoruz. Denizli’nin en temiz tostçusunu sizler için hazırlamaya devam ediyoruz.

Bizi bekleyin..

Tost Savaşları:Denizli’de En İyi Tost Nerede Yenir?

Çok samimi söylüyoruz, Denizli’de en iyi tost nerede yenir diye algılayabilmek için ayırdığımız vakti başka şeylere ayırsaydık, gerçekten çok büyük yerlere gelirdik. Şu tost meselesini çözene kadar gerçekten Das Kapital’i yarılayabilirdik, o kadar üstüne düştük konunun. Zaten Denizli’de en iyi tost nerede karmaşası yetmiyormuş gibi bir de meşhur tostçu en meşhur tostçu gibi söylemler baya bi kafa karıştırdı. Gerçekten macera dolu bir yolculuktu diyebiliriz. İşin garibi tüm bu tost yemelerin sonucunda artık 7 ölümcül günahtan konuyla ilişkili olanın mensubu olduğumuz için midir, yoksa damak tadımız yeterince gelişmediği için mi bilemiyoruz ama, hangi tostu yediysek beğendik arkadaş. Hani utanmasak Denizli’deki en iyi tost, Denizli’de yediğiniz her tosttur diyerek yazıyı burada sonlandıracağız da, beklentiniz var diye çekiniyoruz. Sizinde içinize o kadar sucuk ve kaşar üstünüzede bol tereyağı ile yağlasalar sizin de tadınız çok güzel olur yani, nasıl kötü olabilir ki? Neyse, konuya girelim hadi.

Bu arada, eğer “keşke şurada yeseymişsiniz ya da şu tostçu Denizli’de en iyi tost yapan yerdir dedikleriniz varsa söyleyin de onlarıda ziyaret edelim

Yazının devamı hazırlanıyor…

Denizli’de ne yenir, nerelerde yenir?

Denizli’ye gerek turist olarak gezmeye gelenler, gerekse iş için gelenler Denizli’de nerede ne yiyeceklerini öğrenmek istiyorlar. Bu yazımızı Ege’nin incisi Denizli’mize gelen misafirlerimiz için hazırladık. 

Denizli’ye gezmek için gelenler Pamukkale’ye geldiyseniz birde kent içine uğramak isterseniz uğrayacağınız ilk yerlerden biri Bayramyeri olsa gerek. Bayramyeri’nde Tarihi Kaleiçi Çarşısı ve Babadağlılar Çarşı’sını gezdikten sonra Denizli’ye gelinir de Denizli’nin simgesi horoz ile bir hatıra fotoğrafı çektirmek için Çınar’a çıkmak isteyebilirsiniz. Çınar’a çıktınız horoz ile fotoğrafınızı da çekindiniz şimdi ne yesek diye düşünüyorsanız sizlere tavsiyemiz Meşhur Denizli Tostunu tatmanız olacaktır.

Peki Denizli’de Tost Nerde Yenir?

Çınar’a yeni adı ile 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’na geldiyseniz meydana çok yakın bir tostçu bulunuyor. Yer tarifi için cep telefonunuzun navigasyonunu (Google Haritalar) açabilir ve Denizli Tost aramasını yapabilirsiniz. Denizli’de yiyebileceğiniz en lezzetli tostlar için telefon numarası ile de sipariş verebilirsiniz.

Denizli Tost sipariş hattı: 0 533 405 90 57

Kaliteli malzeme, uygun fiyat ve güler yüzlü hizmeti ile Denizli Tost yakında adından çokça bahsettirecek..

TIKLA SİPARİŞ VER