Tost burada yenir: Denizli TOST

Denizli’de aperatif bir yiyecek arıyorsanız mutlaka tost ilk tercihiniz olacak. Diğer kentlerde daha eski bir TOST kültürü olan Denizli bu yiyeceğini daha ileriye götürme konusunda biraz geri kaldı bizce. Bu eksiği tamamlamak üzere yola çıktık. Denizli’nin tostunu bir marka yapacağız. Bunun için olmazsa olmaz prensiplerimiz temizlik, kalite ve uygun fiyat. Bu prensiplerden asla taviz vermeden sizlere en kaliteli malzemeyi en uygun fiyatlar ile sunmaya her daim devam edeceğiz. 

Sizlere prensiplerimizi saydık. Birde asla bizde olmayacakları sayalım. (Daha önceki yazımızda Denizli’deki tostçuların çoğunu ziyaret ettiğimizi ve neler yapılıp neler yapılmaması gerektiğini not ettiğimizi BURADA bahsetmiştik)

Denizli’de tostçuların büyük bir çoğunluğu maliyetlerini düşürmek için tavuk sucuk tercih ediyor. Ayrıca yine aynı sebepten tosta koyulan kaşarı rendeliyor. Kaşar için daha iyi erimesi için diyen tostçular olsada biz Denizli TOST olarak bu yöntemi kullanmamayı tercih ediyoruz.

İşyerimize aldığımız tüm malzemeleri evimize alıyor gibi özenle seçiyoruz. Kaliteli taze ve doğal malzemeler hijyenik ortamda bir araya getirildiğinde nefis tostların ortaya çıkmaması için bir neden yok.

Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir görüş, öneri ve taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Başarı tesadüf değildir… Kaliteli malzemeler, hijyenik ortamlarda ve en uygun fiyatlarla Denizli TOST‘ta…

TIKLA SİPARİŞ VER