Eritme Tost Evi

Denizli’de Eritme Tost Evi nerede? Eritme Tost Evi telefon numarası? Eritme Tost Evi’nin adresi ne? Nasıl gidilir? Denizlitost.com’da…

Denizli’de Eritme Tost Evi’nin adresini ve telefon numarasını burada bulabilirsiniz. Eritme Tost Evi sipariş hattı burada… Denizli’de Saraylar Mahallesi’ndeki tostçulardan biri olan Eritme Tost Evi Merkezefendi ilçesi sınırları içerisinde Doktorlar Caddesi yakınlarında bulunan Kurşunlu Camii’nin karşısındadır. Denizli’de Sırakapılar Mahallesinde bulunan Eritme Tost Evi’ni paket servis için telefon numarasını arayabilirsiniz.

Eritme Tost Evi Adresi: Sırakapılar Mahallesi 491 Sokak Merkezefendi/Denizli

Eritme Tost Evi Telefon Numarası:  +90 545 824 82 45

Eritme Tost Evi Çalışma Saatleri:
Pazartesi 07:30–19:00
Salı  07:30–19:00
Çarşamba  07:30–19:00
Perşembe 07:30–19:00
Cuma  07:30–19:00
Cumartesi  07:30–19:00
Pazar  Kapalı

Avcı Tost – Tostçu Mazlum

Denizli’de Avcı Tost nerede? Avcı Tost – Tostçu Mazlum telefon numarası? Avcı Tost – Tostçu Mazlum adresi ne? Nasıl gidilir? Denizlitost.com’da…

Denizli’de Avcı Tost’un adresini ve telefon numarasını burada bulabilirsiniz. Avcı Tost – Tostçu Mazlum sipariş hattı burada… Denizli’de Saraylar Mahallesi’nde Sanayi Sitesi içinde yer alan tostçulardan biri olan Avcı Tost – Tostçu Mazlum sipariş için telefon numarasını arayabilirsiniz.

Avcı Tost – Tostçu Mazlum Adresi:  Saraylar Mahallesi, 154. Sk. No:15, 20010 Denizli Merkez/Denizli

Avcı Tost – Tostçu Mazlum Telefon Numarası:  +90 (258) 262 08 39

Avcı Tost – Tostçu Mazlum Çalışma Saatleri:
Pazartesi 07:00–18:30
Salı  07:00–18:30
Çarşamba  07:00–18:30
Perşembe 07:00–18:30
Cuma  07:00–18:30
Cumartesi  07:00–18:30
Pazar Kapalı

Tost Savaşları:Denizli’de En İyi Tost Nerede Yenir?

Çok samimi söylüyoruz, Denizli’de en iyi tost nerede yenir diye algılayabilmek için ayırdığımız vakti başka şeylere ayırsaydık, gerçekten çok büyük yerlere gelirdik. Şu tost meselesini çözene kadar gerçekten Das Kapital’i yarılayabilirdik, o kadar üstüne düştük konunun. Zaten Denizli’de en iyi tost nerede karmaşası yetmiyormuş gibi bir de meşhur tostçu en meşhur tostçu gibi söylemler baya bi kafa karıştırdı. Gerçekten macera dolu bir yolculuktu diyebiliriz. İşin garibi tüm bu tost yemelerin sonucunda artık 7 ölümcül günahtan konuyla ilişkili olanın mensubu olduğumuz için midir, yoksa damak tadımız yeterince gelişmediği için mi bilemiyoruz ama, hangi tostu yediysek beğendik arkadaş. Hani utanmasak Denizli’deki en iyi tost, Denizli’de yediğiniz her tosttur diyerek yazıyı burada sonlandıracağız da, beklentiniz var diye çekiniyoruz. Sizinde içinize o kadar sucuk ve kaşar üstünüzede bol tereyağı ile yağlasalar sizin de tadınız çok güzel olur yani, nasıl kötü olabilir ki? Neyse, konuya girelim hadi.

Bu arada, eğer “keşke şurada yeseymişsiniz ya da şu tostçu Denizli’de en iyi tost yapan yerdir dedikleriniz varsa söyleyin de onlarıda ziyaret edelim

Yazının devamı hazırlanıyor…

Tost burada yenir: Denizli TOST

Denizli’de aperatif bir yiyecek arıyorsanız mutlaka tost ilk tercihiniz olacak. Diğer kentlerde daha eski bir TOST kültürü olan Denizli bu yiyeceğini daha ileriye götürme konusunda biraz geri kaldı bizce. Bu eksiği tamamlamak üzere yola çıktık. Denizli’nin tostunu bir marka yapacağız. Bunun için olmazsa olmaz prensiplerimiz temizlik, kalite ve uygun fiyat. Bu prensiplerden asla taviz vermeden sizlere en kaliteli malzemeyi en uygun fiyatlar ile sunmaya her daim devam edeceğiz. 

Sizlere prensiplerimizi saydık. Birde asla bizde olmayacakları sayalım. (Daha önceki yazımızda Denizli’deki tostçuların çoğunu ziyaret ettiğimizi ve neler yapılıp neler yapılmaması gerektiğini not ettiğimizi BURADA bahsetmiştik)

Denizli’de tostçuların büyük bir çoğunluğu maliyetlerini düşürmek için tavuk sucuk tercih ediyor. Ayrıca yine aynı sebepten tosta koyulan kaşarı rendeliyor. Kaşar için daha iyi erimesi için diyen tostçular olsada biz Denizli TOST olarak bu yöntemi kullanmamayı tercih ediyoruz.

İşyerimize aldığımız tüm malzemeleri evimize alıyor gibi özenle seçiyoruz. Kaliteli taze ve doğal malzemeler hijyenik ortamda bir araya getirildiğinde nefis tostların ortaya çıkmaması için bir neden yok.

Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir görüş, öneri ve taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Başarı tesadüf değildir… Kaliteli malzemeler, hijyenik ortamlarda ve en uygun fiyatlarla Denizli TOST‘ta…

Denizli’de Tost’un Adı Olacağız

Merhaba arkadaşlar,

Denizli’de tost kültürü çok eskilere dayanmaktadır. Denizli kadar tost kültürü olan bir kent var mı bilmiyorum. Neden diyecek olursanız bugüne kadar gittiğim kentlerde bu kadar çok tostçuyu bir arada gördüğüm bir kent olmadı. Bu yüzden kentin adeta yemek kültüründe bir yer edinen tosta değer katmaya çıktık.

Biz kimiz? 

Biz internet ve yazılım işinde yıllardır çalışmakta olan ve akıllarının bir köşesinde her zaman bir butik tost salonu açma fikri olan iki arkadaşız. Yazılım işinde boşta kaldığımızda Denizli’deki tostçuların çoğunun tostunu yedik. Hepsine kafamızdan bir not verdik. Beğendiğimiz tostlar da oldu beğenmediğimiz tostlar da oldu.  Bunların hepsini not ettik. Beğendiklerimizi hayalimizdeki tostçu için bir araya getirdik ve beğenmediklerimizi de ayrı bir yere not ettik.

Denizli’de Ne Yenir?

Denizli’nin yemek kültürü olarak aslında çokta zengin olduğu söylenemez. (Tabi bu bizim fikrimiz) Denizli’ye şehir dışından gelenlerin kent içinde yemek olarak ne yiyebileceklerini araştırdıklarında Bayramyeri’nde bulunan kebapçılara gittiği bir gerçek. Ancak bu kadar çok tostçunun yer aldığı bir kentte neden bir Türkiye markası tos markası çıkmıyor. Biz buna takıldık. Bursa’da İskender, Adana’da Adana Kebabı, Mersin’de tantuni İzmir’de kumru ve son olarak çiğ köfte gibi yiyeceklerin şanı ülke geneline yayılıp franchise sistemi ile bayilik ağları kuruyorsa bizde bunu başarabiliriz diyerek yola çıktık. İnşallah sizlerinde desteği ile Denizli Tost‘u bir marka yapacağız.

Denizli Tost!

Yemediğimizi yedirmeyeceğiz düsturu ile yola çıktık. Devraldığımız işyerinde tespit ettiğimiz eksiklikleri en kısa süre içinde tamamladıktan sonra, hijyen, kalite ve lezzet ilkeri ile sizlere kaliteli tostu en uygun fiyatlar ile vermeye çalışacağız.

Bu sitede sizlere iş yerimiz ile ilgili bilgiler paylaşılacak olup kurumsal sitemiz ayrıca yayına hazırlanmaktadır. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

 

TIKLA SİPARİŞ VER